masz odp. dlaczego wczoraj tak grano po 21,10, dlaczego i tak słabego wolumenu nie pogonili shorta..
Short pożyczył , short sypnął, short musi oddać...
pisałem o podpalaczach i niewielu jest akcjonariuszy tu na Azotach, reszta pod@@@vszy@@@wki, falszywi "przyjaciele" Azot...
https://i.ibb.co/Xrk3xRDG/60intra.png