Dnia 2010-12-14 o godz. 23:00 ~mi6 napisał(a):
> dlaczego ten głupek musi emanować swoja głupotą na
> wszystkich forach? naganiacz, już nagonił tylu po 3.5 zł i
> teraz nagania po 2.7 jak szykuje się 2.3 zł. Pewnie dostaje
> 50groszy od posta jak tacy przy supermarketach z ulotkami
...czytaj durniu ze zrozumieniem...najważniejsze jest ostatnie zdanie,a wnioski każdy wyciąga sam......i nie ma to żadnego związku z naganianiem....