Bo to jest automatczne granie,tak wlasnie gra sztuczna inteligencja .Słyszałem ,że jeden duzy inwestor żeby zakumulowac akcje przy niezmiennej cenie,musi paradoksalnie sprzedawac i kupowac akcje,ale w taki sosób aby na koniec miesiąc mieć ich wiecej w portfelu.Wystarczy jakiś program na PC automat sam moze grać z rynkiem.To jest takie sterowanie kursem,wiekszość drobnych się szybko zniechęci do danego papieru i sprzedaje,a gruby jest coraz grubszy..:)))