Do wyników jeszcze prawie miesiąc. Czy będzie to miesiąc kiszenia ogóra? Zaczekam. Bo niby co mi innego zostaje???
Jestem wciąż zapakowany pod nakrętkę aż mi koper uszami wychodzi. I jeśli mnie węch nie myli, to wytrwali zarobią na tej spółce krocie. A tych trzymających ogóra w słoju wcale nie ma tak wielu. Trzeba nam tylko łakomczucha.