Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  633,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,16%

Re: zjazd po dywidendzie

Zgłoś do moderatora
hahahaha 20-40% z choinki się człowieku urwałeś ..... spadki będą po dywidendzie na poziomie stopy zwrotu na ostatni dzień gwarantujący prawo do dywidendy +/- 6-7% ( założyłem że będzie 650 zł ) wiec poniżej 600 zł nie powinniśmy pójść.
Obecnie WIG sobie nie radzi dlatego też jest mała korekta u nas .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY 0,63% 634,00 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.