Kupuje się przyszłość ,od początku mówiłem że gram pod zagranice i widać po wynikach że dobrze robie
Niech nawet Idea przejmą za 1 zł , w księgach Holdingu już jest nie wiele warta :P
Zysk roczny bedzie na poziomie aktualnej kapitalizacji wiec skąd mieć obawy ???
Jak bym miał akcje Idea to wywaliłby bo nie ryzyko jest za duże , Idea się uzdrowi to Holding tez pójdzie do góry , Idea będzie przejęta za 1 zł to Holding nie wiele spadnie tylko chwilowo :P