Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: 15,26%

Re: Zgon. Nawet w dodatkowym terminie nie mają komu smiecia upchnąć.

Zgłoś do moderatora
Niestety ale nikt tego śmiecia nie chce i po 24 grosze.nawet żeby uśrednić bo większość powiesili na 2 złote żeby potem emisję upchnąć po 24 gronie że to niby okazja,a tu pewnie nawet ludzie nie chcą dobierać śmiecia ci co wiszą żeby zmniejszyć średnią.ogladaliscie wywiad z prezesem co kupywal po 1,8 że niby okazja? buahahahś teraz mówi po roku że to dopiero pierwsza emisja,a miało nie być żadnej tak mówił rok temu.ubrali leszcza pod obietnice i przez rok nic nie zrobili.jakim to trzeba być nieudacznikiem żeby przez rok nic nie zrobić i nawet ludzi nie zatrudnić?nieudacznikiem czy Oszu tem?w grudniu jak robili podbitke to dali espi że Fix my space car premiera w 2022 a teraz mówi w wywiadzie że może pracę zaczną w 2023? Żadnego zaufania do takiego zarządu po tych pustych obietnicach.firma krzak i nikt tego nie chce po 24 grosze czyli rynek ich nawet nie wycenia na 2 mln?ale śmieć spod śmietnika,a nie spółka rozwojowa.to nie jest rekomendacja inwestycyjna zgodnie z ustawą.chcecie to kupujcie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 8,82% 0,37 2022-12-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.