Co za bzdury opowiadasz tu od kiedy właścicielem jest Vitama nie było żadnej emisji robionej. Ostania emisja była robiona po przejęcie spółki przez Vitama S.A. znanego producenta leków z kanadyjskim kapitałem. I od czasu przejęcia emisji żadnej już nie było a w obrocie jest tylko niecałe 10 mln akcji. A poniżej i Vitama S.A. abyś już więcej nie pisał tych bzdur:
Właścicielem jest Vitama S.A.bo oni jako producent leków z kanadyjskim kapitałem sami mogą przeprowadzić proces walidacji, czekać tylko kiedy to ogłoszą a będzie kosmos, więc nie ma co się trapić tylko cierpliwie czekać.
A to o Vitama S.A:
Vitama S.A. powstała dzięki połączeniu kapitału kanadyjskiego z polskim. Jesteśmy firmą farmaceutyczną, której rozwój ukierunkowany jest na dostarczenie Pacjentom skutecznych, nowoczesnych a zarazem bezpiecznych produktów w przystępnej cenie. Skupiamy się przede wszystkim na preparatach w tych grupach terapeutycznych, które znajdują swoje zastosowanie w najpowszechniejszych schorzeniach. Posiadamy w swoim portfolio leki na receptę, OTC i suplementy diety z wielu kategorii terapeutycznych.