Halsky bądz choć raz wiarygodny i podaj link do rekomendacji banków o zakupie Indaty. Ja tylko wszędzie czytam ze Indata to jedna z najgorszych spółek na GPW to aż mi się smutno robi. ale niestety taka jest prawda. W dodatku jeszcze raport za 2q i tam będzie lipa na całego i zjazd na 40 gr o których kiedyś wspomniałeś. Podaj link do rekomendacji to dziś kupuje 100K