Dnia 2013-02-27 o godz. 09:13 ~Tomek napisał(a):
> po to zeby takim jaki ty sprzedac w okolicach 1 zł.......
Żyjesz w swojej wymyślonej "rzeczywistości".
Kupujesz , potem sprzedajesz taniej - bo nie wyszło. Jak raz na jakiś czas uda ci się kupuć i drożej sprzedać to wyobrażasz sobie ,że to ktoś z kim piszesz kupił od ciebie.
Takie bujanie w obłokach może i poprawia samopoczucie ale nie poprawia stanu twojego portfela.