Wy z tym zbieraniem serio? Naprawdę uważacie że zbierają, a niby od kogo? Sami sobie zaprzeczacie bo z jednej strony nikt podobno nie oddaje i nie ma akcji, a z drugiej strony ciągle wam ktoś zbiera, to od kogo pytam? Tak ciężko zobaczyć że jest to dystrybucja od szczytu ostatniej podbitki i upychanie kwitów tych co dostali w promocji w ostatniej emisji, naprawdę tego nie widzicie? Teraz zatrzymali się blisko ceny w której dostali aby upchnąć resztkę bez straty, jak to zrobią to wyłącza respirator i trup zejdzie w okolice 1.8 tam wielu dopiero im odda i zaczną znowu zbierać pod nowe kółko. Pod koniec roku pewnie znowu podbitka pod 2.6 pod nową emisję i tak w kółko. Gdybyście podliczyli ile zrobili na kółkach na ulicy i naiwnych to byście zrozumieli, że odszkodowanie dla nich to tylko mały bonus i nic więcej, odwrotnie niż dla was i dlatego nikt się nie spieszy, chociaż ostatnio coraz gorzej idzie upychanie to fakt, rynek się zrobił podejrzliwy i zaufanie padło do spółki, więc muszą coś wymyślić, tylko co? Akcji jest tyle że każda podbitka kończy się jak widać, nowych głupich brak i boje się że nawet wygrana nic nie da bo tłumy rzucą się do wywalania jeden przed drugim, a jest tego 180 baniek, kto to niby ma odebrać od was? Fundusze? Proszę was one poczekają aż się ulica wyrżnie i może wtedy kupią, wytrzymacie to ciśnienie? Zobaczymy...