Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,72 zł , zmiana od tamtej pory: 76,19%

Re: Zbieramy się na protest

Zgłoś do moderatora
GPW wiąże się z polityką jak wielokrotnie pisałem . Wygrał Nawrocki i nikt przytomny nie zaryzykuje wezwania na Energę za jak to piszecie godną kasę ponad znaczny kurs na GPW . W razie paki nie ma pleców czyli ułaskawienia. Tym bardziej że do tej pory się z tym nie palili . Tylko Donek może coś z tym zrobić ale to nie jego interes

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 1,48% 20,60 2026-01-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.