Co za roznica jakie beda zyski,jakie programy,jak przy rekordowych wynikach nie chca wyplacac dywidendy,jezeli spolka nie wyplaca dywidendy to tylko my miedzy soba sie okradamy,kupujac i sprzedajac raz taniej raz drozej.....niestety ta spolka stracila caly swoj czar......a mogla byc jedna z najlepszych na GPW!!!!