Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Zasięg sp500

Zgłoś do moderatora
Złe dane z Chin w wekend, może w końcu zaczną realizować zyski. Mam nadzieje że na oporze 1940 się ni zatrzymają, i tak mocno narosło pod te EBC i FED. Ja mam eske na 1940 i juz troche mi nerwy puszczają, mam 4 koła w plecy jak narazie