Pracujesz w espi ze wiesz ze o 15 ludwig? :D dolozcie wiecej na S to zgarne wszystko do widel ale tylko jak info wyjdzie, inaczej nie dokupuje wiecej i tak sporo juz mam, czeka na lepsze czasy i moje 2zl moze 2lata czekania i usredniania w dol oplaci sie wkoncu i cierpliwosc zostanie wynagrodzona ;)