Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: -47,61%

Re: Zaraz będzie 0. 30

Zgłoś do moderatora
Troche tu juz siedze, nie mam duzego pakietu bo ze 40k obecnie, ale to naganianie i 'wyzywanie' od 'spółdzielców" jest troche zabawne. Przy tych smiesznych obrotach jakie tutaj sa to nie jest kwestia spoldzielni. Kurs sie osuwa przez rozwodnienie akcji i tutaj trudno bedzie wyjsc w gore - dzwigniecie tego do 1.50 zrobi kapitalizacje powyzej 30 baniek co byloby stanowczo przesada na ta spolke.

Zanim mi zasugerujesz sprzedaz to od razu odpowiem, ze nie, bo firma ma spoko fundamenty, co prawda wydymali akcjonariuszy, ale te grosze co tu wrzucilem to potrzymam sobie bo jakis cień szansy na wzrosty daje. ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROBSGROUP 2,46% 0,23 2025-08-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.