Jestem na obu. Zarówno na Duality jak i P2C czekam na kolejny rok żeby zdecydować co dalej robić z tymi akcjami. W tej chwili ciężko coś więcej powiedzieć. Zapowiedzi są obiecujące ale na tę chwilę jeszcze nie wiadomo czy czekać pod premiery czy trzymać długoterminowo pod rozwój spółek.