Szkoda w ogóle tu zaglądać kółko wzajemnej adoracji. "Biedni my, inni nie doceniają naszej spółki. Ale kiedyś przyjdzie ten moment i będziemy wiwatować" sory ale takie myślenie jest żałosne. Piszcie jak macie coś ciekawego do powiedzenia, zamiast klepać się po plecach.