No jeszcze może być, ale miejmy nadzieje, że już niedługo zobaczymy 2 z przodu :D, a potem to już lecimy na 5 zł i dalej. Oczywiście jeżeli wszystko wypali jak trzeba i spółka będzie się rozwijać to może w dalszej przyszłości nawet i dyche przebijemy :D