w zasadze to szara mysz ma racje, miliony już się przelały, teraz pora na nastepne, a w tej sytuacji tylko podbitka daje wieksza kasę, bo w konsekwencji i tak upadnie poniżej teraźniejszch poziomów, ostatni przykład : jaki musiał być poziom żeby wywalić tyle milionów po " przyzwoitej " cenie, a pisanie że za 0,04 gr też sie im opłaca to przesada, zarobili raz będa chcieli zarobic i drugi, trzeci, i tak do końca świata :):):) w końcu to spóka od handlu akcjami a nie majtkami,