Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,60 zł , zmiana od tamtej pory: -3,97%

Re: "Zamiast wisieć i czekać trzeba wisieć i uśredniać!" - czyli ......

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-10-13 o godz. 16:21 ~Sypek napisał(a):
> Z usrednianiem bym sie wstrzymal
> > Chociaz niesprzedam ustrdnia non stop z grube miliony

Majster, dzisiaj też kupiłem po 41,45. Ale uspokoję cię, to nie są duże ilości.
Czekam na 40, może trochę poniżej. Jak widać po psychiatrykach jest to możliwe.
Zaraz się uruchomi elka i napisze o 32. Jakiś inny ancymon napisze o 25.
No cały czas kurs podlega manipulacji przy takiej strukturze posiadaczy. Jest wiesio, wiesia pomagiery i może jeszcze ktoś.

No przecież po 66,80 nie będę uśredniał.
Zaczyna się uśredniać w okolicach 40.
Jak spadnie jeszcze to wuj, moje ryzyko.
Oddam po 170.
Będę tu jeszcze 2 lata.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 0,88% 39,95 2025-11-17 15:39:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.