Dnia 2024-11-18 o godz. 15:58 ~Zalamka napisał(a):
> Rano był gruby zysk, kurde po co ja trzymałem
Trudno , może sprzedaj XTB i kup Żapkę będziesz miał przynajmniej prawdziwe powody do jęczenia ?
To powyżej to nie porada inwestycyjna , bo ja mam XTB i nie zamierzam w najbliższym czasie ( tym dalszym również ) się pozbywać akcji , a wręcz dokupuje .