A co chciałaś nam przekazać tym komentarzem, bo kontekst Twojej wypowiedzi jest znany tylko Tobie. Ludzie o niskim IQ zwykle nie potrafią przedstawiać łatwo przyswajalnych koherentnych zdań, bo dyskutują na co dzień w ciasnej klitce, która ma swoją własną uproszczoną (względem polskiego języka) nomenklature. Czy Twój komentarz wyraża dezaprobate względe komenujących przeciw SF, czy chwalących SF? Czy może w ogóle nie podoba Ci się ilość komentarzy na forum niezależnie od stron? Powtórzę raz jeszcze: sens i kontekst Twojego komentarza znane są tylko Tobie. Nic dziwnego, że Polska to mentalny i materialny bankrut, skoro tylu z was nie potrafi komunikować się ze sobą na podstawowym poziomie.