Good :) widzę to tak: o ile się nie mylę mamy teraz okres zamknięty (poprawcie mnie jeżeli się mylę) i insiderzy nie mogą sprzedać akcji do momentu publikacji wyników. Skoro kupowali po ~52 to możemy być spokojni że po dobrych wynikach wszystko wróci do normy. Koniec sierpnia zakończymy w okolicach 60 :)