Ku przestrodze :
opiszę swoją historię : miałem zerowe doświadczenie na giełdzie , zakupy na nazwy spółek - spodobało mi się POLNORD -w czerwcu 2006 zakupiłem 3000 szt cena około 25-26 zł .Wyjechałem na wakacje - na kilka dni , nie była to moja docelowa spólka - sprzedałem wychodząc z plazy , po 27-28 ? nie pamiętam , zarobiłem 5-6 tys,OK mozna pobalować .
23.04 2007 POLNORD kosztował 347 zł. Wtedy była hossa deweloperów .
Tu jest poukładana spólka z wizją , ona nie powinna podlegać atakowi tzw. spekuły.Co bedzie dalej ?
Bez żadnych analogii , mam Unimot , pisałem kilka m-cy temu ,akcje - 1 kupno po 19 - wiele tego nie jest - 5 k
Czy bedzie tu więcej ? ....
385