Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,64 zł , zmiana od tamtej pory: 25,60%

Re: ⭐ Zakończenie wojny ⭐

Zgłoś do moderatora
Trump wspomniał o "60 mln zabitych Rosjan w II wojnie światowej" i to będzie argument za przyznaniem krymu i innych spornych terenów Rosji. Taka argumentacja choc sprzeczna z prawem międzynarodowym może jednak zostać zaakceptowana, a wtedy koniec wojny jest na wyciągnięcie ręki. Ukraińcy będą musieli zaakceptować warunki pokoju.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERNEL -0,48% 20,90 2026-01-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.