....W ramach budowy koncernu multienergetycznego spółka sfinalizowała przejęcia Grupy Lotos i PGNiG oraz większościowego pakietu Grupy Energa.....
-dla ciebie,to nic nie znaczacy szczegół,ale jakiś czas temu ta 'stopka'brzmiała /...spółka sfinalizowała przejęcia Grupy Lotos, PGNiG oraz Energa...../,wiesz kto wywalczył sprostowanie w art.prasowych /...większościowego pakietu Energi ?/ten sam p.Trzciński pod adresem którego różne insynuacje tutaj piszesz,obrzucić kogoś błotem bez najmniejszych dowodów jest bardzo łatwo,zawsze coś się przylepi,gdy zapytałem o dowody,jak zwykle nie odpowiedziales