Generalnie podstawy są ku temu aby kurs miał pod co rosnąć. Na tą chwilę brak chętnych do kupowania. 1q na plusie, wpadła kolejna umowa , koparki kopią i są sprzedawane do tego ma być przyłącze i może kolejna sprzedaż silników. Ciekaw jestem czy ruszy