A dlaczego panikujesz? I od razu piszesz że kibel?
POMYŚL:
1.gracz spekulacyjny kupował w przedziałach 70-130;
2.Patrząc na dzisiejsze obroty.Bardzo wysokie! Ktoś rano kupił piękne pakiety.A ktoś je sprzedał. Na pewno gracz spekulacyjny redukował znaczną część pakietu. Co patrząc na volumen, znacząco się już wysprzedał
3.Przewiduje że pod koniec giełdy zacznie znów troszkę dokupować.Szykując progi na kolejny dzień!
4.Nie może dopuścić do spadków.Gdyż samemu jeszcze nie wyskoczył.+ nie ma infa czy likwidacja, czy releklamacja;)
To tylko moje przypuszczenia.Jak ktoś ma inne to proszę pisać