Tobie wszystko kojarzy się z waleniem konika? Póki co to walą akcjami, pomimo tego, że po tej cenie zarobionych - poza głównymi udziałowcami - nie ma. To jest zastanawiajace i budzi obawę. Oczywiście może to być przewalanie z wora do wora, żeby zdoławać kurs, ale to nie jest dobry scenariusz dla drobnicy i leszczyny, bo pewnie mogą tak jeszcze długo.