Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,63 zł , zmiana od tamtej pory: -83,39%

Re: Zaczyna się

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-01 o godz. 01:12 ~Ad napisał(a):
> Zobaczymy jutro. Chyba dawno nie było komunikatu, który byłby tak po prostu pozytywny. Obawiam się jednak, że tak jak zwykle będą się starali pokazać, że komunikat wcale nie jest dobry i odstraszą potencjalnych nowych akcjonariuszy. My jednak wiemy jak jest, a będzie jeszcze lepiej :)

No przecież napisali w raporcie, że przez Covid mają słabszą sprzedaż (nota 18 przy wycenie zapasów):
Koszty z tytułu odpisów aktualizujących zapasy związane były z przeszacowaniem gorzej rotujących zapasów samochodów oraz z uwzględnieniem spodziewanego negatywnego trendu w zakresie cen detalicznych samochodów po dniu bilansowym ze względu na sytuację na rynku automotive wywołaną przez Covid-19.

No to jeśli to jest słabszy kwartał, to jaki będzie, jak dojdzie do normalności...
A GUS podał, że wreszcie inwestycje w środki trwałe w przedsiębiorstwach ruszyły.
Myślałem, że poczekam dłużej na średnią 1,5 zł a pewnie to będzie dość szybko.
Jednak czerwiec robi się ciekawy. A jak jeszcze wyjaśnią rozliczenia z JRL - to może rzeczywiści zbliżymy się do tych 10 pln?...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -6,43% 0,10 2023-10-03 15:01:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.