To ty zamilcz bo widać na tacy ze o giełdzie nie masz pojęcia ... już od ponad miesiąca według ciebie miało być 1.0 i niżej i co ? Jesteś amatorem a ta sytuacja tylko to pokazuje. Zaraz wyniki za ten miesiąc i co ma cena spadać ? Ale ty jesteś żenujący .... życzę małych strat No zysków kolego to na bank mieć nie będziesz ....