Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -82,27%

Re: zaczyna iskrzyć

Zgłoś do moderatora
http://mjinews.com/aurora-cannabis-denmark-partner/
4 stycznia 2018 r. Kanadyjski producent konopi marihuany Aurora Cannabis (TSX: ACB) ogłosił swoją decyzję o współpracy z duńskim Alfredem Pedersenem i synem, aby kultywować i ostatecznie sprzedawać marihuanę w całej Europie. 
"To kolejny wielki krok dla Aurory, ustanawiającej nas jako wiodącą firmę produkującą konopie indyjskie w Europie, rynek z ponad 400 milionami ludzi, dramatycznie przyspieszający naszą międzynarodową ekspansję" - powiedział w komunikacie prasowym Terry Booth, dyrektor generalny Aurora Cannabis 
Według Reuters duńska firma jest najbardziej znana z produkcji pomidorów i papryki. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.