Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: 20,29%

Re: Zaczyna coś się dziać

Zgłoś do moderatora
Na wykresie widać też wzrost kursu akcji po ogłoszeniu dywidendy... tak, to jest spółką dywidendowa, która ma zyski i dzieli się nimi z akcjonariuszami. Większościowy pakiet akcji ATREMu ma GK IMMOBILE (~71.7%) a to już znaczący podmiot wielobranżowy . Pan Śniatała posiada ok 5.5% akcji... czyli łącznie posiadają ponad 77% akcji. Reszta to free float. Nie licząc ww dużych akcjonariuszy,w obiegu jest tylko 2,1mln akcji. Wystarczy dla wszystkich?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATREM 4,21% 8,42 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.