Ruskie banki hahaha...
Nie ma zadnych rekomendacji. Ale 3 i 4 kwartał jest zawsz enajlepszy, a do tegow końcu zaczynają kapać pieniadze z UE. A ze gro z nich idzie na informatyzację...To wiecei pod co bedzie tutaj szło do góry. Ale nie napalać sie poki co bo wg mnie dopiero w grudniu bedziemymieli prawdziwe wzrosty...