Dnia 2016-05-23 o godz. 18:01 ~aaa01 napisał(a):
> ...dowiemy się co z dywidendą i czy będzie przegłosowana emisja, a jeżeli tak to w jakiej wielkości. Moim zdaniem dywidenda będzie przegłosowana, emisja nie. Ale jak będzie naprawdę przekonamy się w środę, pewnie po sesji.
Za 2 dni to 0,12 może być już, dziś zaczeli wywalac po 0,13