jo jo ghostunio lepiej sprzedac wszystko i podzielic sie resztówką z akcjonariatem skoro przez tyle lat nieudolny zarząd nie ma pomysłu na rozwój tej grupy, ciekawe co zrobili z majątkiem zlikwidowanej spółki zależnej - czy go już sprzedali i dla kogo ??? , jak był do tej pory sprzedawany majątek - czy były jakieś przetargi ofertowe - mam nadzieje że majątek nie .........