Raz na miesiąc nagrają 5 minutowe relacje inwestorskie gdzie nie podając żadnych konkretów powiedzą, że wszystko jest pod kontrolą i będzie grubo ale nie mogą na razie za dużo zdradzić ale już za tydzień wszystko będzie jasne. Za tydzień nic nie będzie ale po miesiącu znowu powiedzą to samo.
Co zabawne akcjonariusze będą zachwyceni. I od razu posypią się wątki w stylu: i co teraz leszcze, prezes powiedział, że będzie grubo. Jutro północ bo prezes powiedział...