Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,65 zł , zmiana od tamtej pory: 193,64%

Re: Za 2015 nie wypłacili dywidendy bo pieniądze są potrzebne na

Zgłoś do moderatora
Myślę że skup już się rozpoczoł Quercus TFI skupuje akcje w porozumieniu z Nationale-Nederlanden OFE dla orzełka w celu umorzenia a Nationale-Nederlanden OFE ma dalej pakiet prawie 5 procent tylko zciemniają i dołują cene oraz ogłaszają jakie to straty poniosą na zabezpieczeniach aby jak najtaniej wyrwać papier tym procederem powinna zająć się prokuratura .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 2,83% 25,40 2021-10-20 16:45:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.