Nie przywiązywałbym uwagi do linii trendu w interwale dziennym na tej spółce :). Ale jeśli już koniecznie chcesz rysować patykiem, to rysuj na wykresie tygodniowym ! Celowo Ruchaś nie napisałem słowa o wskaźnikach, bo najistotniejsze technicznie dla wzrostów, jest dziś zamknięcie kursu powyżej 2.20, nad luką spadkową. Nie wiem co do za brazylijskie info tu krąży od dwóch sesji, ale jak widać już w piątek niektórzy pod to zbierali. I dobrze.