Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,15 zł , zmiana od tamtej pory: 4,35%

Re: Z raportu...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-11-14 o godz. 20:54 ~skubas napisał(a):
> Spółka w trzech pierwszych kwartałach 2023 roku wypracowała przychody na poziomie 9 653 tys. zł. Wskaźnik EBITDA wyniósł natomiast 2 684 tys. zł. Daje to rentowność EBITDA dla omawianego okresu na poziomie 28 proc.
>
> W trzecim kwartale e-Kiosk podpisał kontrakty m.in. z KGHM Polska Miedź S.A., Polską Agencją Prasową, Ambasadą Francji w Polsce, Konfederacją Lewiatan oraz BDO Polska.  

Nietrudno się domyślić jak i przypuszczać, że powyższe umowy spowodują wzrost przychodów oraz co za tym idzie wzrost zysku za 4Q i pewnie summa summarum cały rok 2023. Pytanie ile tego będzie i jakiego typu działalność e-K zaoferował kontrahentom w ramach powyższych umów. Czy jest to coś znaczącego czy jakieś duperele, za przeproszeniem, no ale czas pokaże, oby coś znaczącego, a rynek dostrzegł potencjał z tego płynący.
Się rozmarzyłem.......ale co tam, giełda marzeniami stoi.

  • Z raportu... Autor: ~skubas
  • Re: Z raportu... Autor: ~kącik_prasowy
  • Re: Z raportu... Autor: ~kącik_prasowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKIOSK -3,23% 1,20 2024-02-21 09:45:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.