Było sluchac madrzejszych, było ? A pociagi jak ekoexport beda odjezdzac, juz dzis było info
http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,377269
Ale to nie na to wszyscy czekaja, tylko na umowe z exxonem.
Bylo patrzec na chemosa, tez czekamy na info, max do 16 lutego ma byc.
Cdprojekt - gigant.