Dokładnie tak będzie dlatego spółki z tej branży mają przed sobą nie miesiące a kolejne lata boomu. Przemiany energetyczne dopiero nabierają tempa. Dzisiaj kolarze boją się kupić akcje przy kapitalizacji 80mln a za rok będą na wyścigi kupować X5 X10 obecna wycena i będą zachwalać promocja :) tylko longterm. Ostatnie umowy dobitnie pokazują że Novavis już niedługo zaliczy spektakularny rajd. Spółka prężnie się rozwija i ma zdrowa kondycję finansową jakiej wielu może tylko pozazdrościć.