Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,01 zł , zmiana od tamtej pory: 1,87%

Re: z castoramą nie wyszło czy z nimi mają w planach już kolejną inwesty

Zgłoś do moderatora
Co z Waszą logiką
Przecież pytam czy im z castoramą nie wyszło i szukają nowego partnera czy też ten nowy to już inny projekt (czyli z castoramą jest wszystko według planu)
Gdybym nie wrzucił informacji o planowanym nowym połączeniu spółek to pewnie nadal byłoby o nim cicho
Myślałem że jeśli ktoś cokolwiek wie to się podzieli informacją a nie post na zasadzie „nie wiem ale i tak się wypowiem” :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 0,86% 4,08 2025-10-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.