Kto nagania tan nagania ja tylko potwierdzam fakty a ty bredzisz o spadkach nie mają pojęcia o graniu na giełdzie :)
To ile jesteś na + w styczniu ??? bo ja na polimku i gnb w tydzień +60% i jak poszukasz tam na forum to znajdziesz moje wątki
Zacznij się czegoś uczyć a nie tylko wyjesz bo z wycia kasy nie będzie a SMA45 już bardzo bliskooooo