Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: -20,67%

Re: z 3,3 na 2,90, ubaw po pachy:) buahahahaha dobrze że tym razem opchn

Zgłoś do moderatora
Myślę że najbliższe tygodnie to będzie prawdziwy Roller Coster kółek. Przecież oni na początku roku podesłali wiele listów intencyjnych. Ten niby kontrakt z Litwą, to chyba dopiero realizacja pierwszego z tych listów. Więc jedyne co teraz pozostaje, to czekać na pełne zanurzenie, potem górka i wypróżnienie się z akcji, potem zanurzenie i tak wkoło. Oczywiście każdy niech myśli po swojemu ja za wasze pieniądze nie odpowiadam, ale myślę że najbliższe tygodnie to może być sezon na kółka na tej spółce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOSHI 0,42% 2,38 2025-09-12 13:57:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.