Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Wzrosty

Zgłoś do moderatora
Pewnie rośnie bo zmniejszyło się zagrożenie podaży akcji.

Aktywa Libii i Kadafiego zostały zamrożone a jak wiadomo Kadafi zrobił ukłon ,całkiem niedawno podczas zatoru finansowego na świecie, w stronę włoskiego Unicredito wykupując nowe emisje akcji. Czyli krótko dokapitalizował tą tonącą krypę.

Teraz z wdzięczności za dobre serce zamrozili aktywa i nikt nie może już sypnąć większymi aktywami a Libijczycy mają znaczący udział w Unicredito.

Ale biorąc pod uwagę że bankowość opiera się na tym co wydobywa się z ziemi i to że Libia sprzedawała 1/3 ropy Włochom. To Unicredito nie będzie w najlepszej sytuacji bo tkanka na której rośnie zaczyna się podpsuwać.

Jednak ekspansja monetarna EBC może spowodować że nominalnie cena akcji zostanie na obecnym poziomie a może nawet wzrośnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT -1,54% 52,95 2021-10-19 09:25:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.