Spółka dla cierpliwych. Za.3 kwartał wyniki powinny być bombowe, bo już fotowoltanika wchodzi, a tam wysokie marże. Spółka fajnie dywersyfikuje działaność. Na ten rok już 60% podniesionego planu wyrobione, a najlepsze kwartału jeszcze przed nami. Będzie stówka na święta:)