Dnia 2016-11-25 o godz. 10:19 ~qqq napisał(a):
> ci zawiedzeni wynikiem będą walić-przecież tu wszyscy pisza że będzie mega wynik, a on jest mizerny Wrocław już wie, Warszawa zareaguje później
Nikt nic nie wie. Ani Wrocław, ani Warszawa.
Kwartał temu też było mnóstwo pewniaków co do straty i później kręcili i mataczyli.
Teraz też tak będzie.
A piszących o mega zysku nie brakuje, bo to trolle dezinformujące i SIEJĄCE ZAMĘT i ZNIECHĘCENIE.