Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,33%

Re: Wzrost Zysku - 300%

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-03-30 o godz. 11:40 ~Tedi napisał(a):
> Niestety Helio swoje zyski pompuje metodą księgową - jak spojrzysz kilka lat wstecz to nawet komunikaty tego typu już były.
> Mnie martwi fakt że generalnie nie robią nic żeby stać się spółką wzrostową. Są zbyt zadwoleni z siebie, przychody praktycznie nie rosną. Helio mogłoby zrobić wiele ze swoją marką ale nie robi.
> Nie mają żadnego pomysłu, a szkoda.

Ciekawe. Atlanta, jedną nogą "w luzach" nie ma pomysłu jak być spółką "wzrostową", Bakalland po uszy w długu i po kostki w rentowności, zapomniał już kim jest. A człowiek z forum bankiera wie jak wykrzesać wzrost. Pewnie kasze i suszona fasola.
Od kilkuastu lat spółka konsekwentnie "pompuje" zyski i jeszcze im gotówki nie zabrakło. W ostatnim czasie znowu rośnie dużo szybciej niż rynek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HELIO 0,74% 13,60 2021-07-30 15:50:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.